Lista najpopularniejszych portali ogłoszeniowych

Nazwa serwisu Rejestracja Aktywacja Moderacja Zasięg
owi.pl Nie Tak Tak Ogólnopolski
warszawalokalnie.pl Nie Tak Tak Mazowieckie
lublinlokalnie.pl Nie Tak Tak Lubelskie
krakowlokalnie.pl Nie Tak Tak Małopolskie
wroclawlokalnie.pl Nie Tak Tak Dolnośląskie
szczecinlokalnie.pl Nie Tak Tak Zachodniopomorskie
gdansklokalnie.pl Nie Tak Tak Pomorskie
poznanlokalnie.pl Nie Tak Tak Wielkopolskie
lodzlokalnie.pl Nie Tak Tak Łódzkie
bialystoklokalnie.pl Nie Tak Tak Podlaskie
bydgoszczlokalnie.pl Nie Tak Tak Kujawsko-pomorskie
torunlokalnie.pl Nie Tak Tak Kujawsko-pomorskie
rzeszowlokalnie.pl Nie Tak Tak Podkarpackie
radomlokalnie.pl Nie Tak Tak Mazowieckie
plocklokalnie.pl Nie Tak Tak Mazowieckie
lento.pl Nie Tak Tak Ogólnopolski
olx.pl Nie Tak Tak Ogólnopolski
sprzedajemy.pl Nie Tak Tak Ogólnopolski
gumtree.pl Nie Tak Tak Ogólnopolski

Przykładowa lista najpopularniejszych portali ogłoszeniowych

Nie udostępniamy publicznie całej listy najpopularniejszych serwisów ogłoszeniowych z wiadomych względów. Powyżej publikujemy poglądowe serwisy ogłoszeniowe. W naszych listach portali ogłoszeniowych znajdują się zarówno portale ogłoszeniowe ogólnopolskie, portale ogłoszeniowe regionalne, jak również portale ogłoszeniowe branżowe, dotyczące jednej konkretnej branży, np. ogłoszenia nieruchomości, ogloszenia motoryzacyjne, ogłoszenia praca.

Ogłoszenia zawsze dodajemy zaczynając od najbardziej popularnych, najbardziej znanych i najczęściej odwiedzanych serwisów ogłoszeniowych, o ile są darmowe! Trzeba mieć na uwadze, że wiele znanych serwisów albo już jest płatnych, albo niebawem będzie. W związku z tym dodajemy ogłoszenia tam gdzie jest możliwość dodania darmowego ogłoszenia. Jest możliwość dodania w serwisach płatnych, jeśli jesteś zainteresowany takimi ogłoszeniami, dodaj taką informację w uwagach a przygotujemy specjalną ofertę dodawania ogłoszeń również w portalach płatnych.

Ranking portali ogłoszeniowych 2021

Jeśli jesteś zainteresowany rankingiem najpopularniejszych serwisów ogłoszeniowych to bardzo dobrze trafiłeś, na naszej stronie będziemy publikować ranking portali ogłoszeniowych. Będziemy w tym miejscu tworzyć ranking top 50 najlepszych serwisów ogłoszeniowych. Zapraszmy do współtworzenia tego rankingu, zapraszamy do zgłaszania swoich propozycji mailownie, będziemy dopisywać do naszego rankingu kolejne serwisy ogłoszeniowe.

Ranking top 100 serwisów ogłoszeniowych będzie zawierał głównie serwisy ogólnopolskie, ogólnotematyczne, z podziałem oczywiście na portale ogłoszeniowe regionalne.